اموزش افزایش سایز الت تناسلی در 21 روز

اموزش 6 روش طبیعی افزایش سایز الت تناسلی مردانه + 13 هدیه زناشویی

در این دوره اموزشی به 6 روش طبیعی افزایش سایز الت تناسلی مردانه خواهیم پرداخت که توسط این تکنیک های میتوانید الت تناسلی خود را کلفت و قطور تر کرد و با عزت و اعتماد به نفس بسیار بالا زندگی جنسی و زناشویی خود را متحول کنید . همچنین 13 هدیه ویژه زناشویی و جنسی به شما در این پکیج هدیه داده خواهد شد .

در این پکیج اموزشی روشهای افزایش طول الت تناسلی و افزایش حجم الت تناسلی برای حجیم تر کردن و دراز کردن الت تناسلی بیان میشود که تمامی این روشها جدید و بدون هیچ گونه عوارضی هستند که در مدت 3 هفته نتایج ان نمایان میشود و میتوانید ببینید که الت تناسلی شما هم حجیم تر شده هم افزایش سایز داشته اید و با ادامه دادن ان تا 2 ماه 96% افراد به وضوع افزایش سایز و افزایش حجم را تجربه خواهند کرد

بدون استفاده از هیچ دارو و قرصی :  در این پکیج اموزشی به شما یاد داده خواهد شد تا افزایش سایز الت تناسلی بدون دارو و قرص را تجربه کنید و هیچ دستگاه افزایش حجم الت تناسلی در این دوره استفاده نمی شود و تنها با تمرینات افزایش طول الت تناسلی و روش های سنتی و ماساژ به شیوه نوین بدون هیچ گونه عوارضی به الت تناسلی کلفت قطور و دراز می رسید .

این روشهای افزایش سایز الت تناسلی بدون عوارض و بدون بازگشت هستند و نتیجه ان برای همیشه خواهد ماند چون در این روشهای از تکنیک های افزایش بافت و رگ های الت تناسلی استفاده می شود میشود که باعث تقویت رگ ها و افزایش گردش خون در الت تناسلی می شود .

برای اینکه جراحی کنید یا با دارو الت تناسلی خود را بزرگ کنید باید میلیون ها تومان خرج کنید ونتیجه بسیار کمی تنها در تعداد افراد محدودی دارند اما اینجا با کمترین هزینه بهترین نتیجه رو خواهید گرفت . در ضمن جراحی عوارض بسیار زیادی دارد که در ادامه به انها اشاره خواهیم کرد همچنین قرص ها و داروهای شیمیایی همگی تبلیغاتی فریبنده هستند که عوارض به شدت مهلکی را بر روی بدن بر جای می گزارند و هرگز هم حتی یک میلیمتر افزایش سایز و حجم نخواهید داشت .

مزایای تهیه این دوره اموزشی ؟

 • آلت تناسلی قطور تر و بلند تر
 • کلفت و دراز شدن الت
 • زیبایی جنسی
 • اعتماد به نفس بالاتر
 • لذت لخت شدن در مقابل همسر
 • اوج لذت در رابطه ی جنسی
 • اوج لذت برای شریک جنسی شما
 • رضایت کامل تر از رابطه ی زناشویی
 • سفت شدن الت
 • افزایش نعوظ الت تناسلی
 • و…..

 

بزرگتر شدن طول و قطر آلت، سفت تر شدن و حجم گرفتن اندام تناسلی ، درمان قطعی زودانزالی و داشتن رابطه طولانی تر، ارگاسم های پشت سر هم، تقویت قوای جنسی ، تنوع در رابطه با صدها پوزیشن دوست داشتنی ، احساس خوب ، اعتماد به نفس بالا و رابطه جنسی لذت بخش از نتایجی هستند که در یک دوره به دست می آورید .

این پکیج شامل 6 روش طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی و 13 هدیه ویژه جنسی و زناشویی است که همگی یکجا و در یک لینک دانلود مستقیم در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید تمام روش ها و تکنیک های افزایش حجم الت تناسلی را یکجا داشته باشید .

دوره اموزش رایگان کسب درامد دلاری بدون محدودیت 💲💲 + فیلم اموزش کامل
بیشتر بخوانید

 

خرید دوره افزایش سایز الت تناسلی

اموزش افزایش سایز الت تناسلی در 21 روز

 

در ادامه به یک سری سوالات در رابطه با کلفت کردن الت تناسلی و دراز کردن الت تناسلی پاسخ خواهیم داد .

اموزش اندازه گیری صحیح الت تناسلی

اندازه گیری طول : اندازه گیری طول الت تناسلی را میتوان هم در حالت شل و هم در حالت نعوظ اندازه گرفت . طول آلت از محل اتصال آلت به استخوان عانه ( پوبیس ) تا راس آْلت در حالت کشیده یا در حالت نعوظ اندازه گیری می شود . در هر دو حالت شل و نعوظ الت باید عمود بر بدن باشد و متر یا خطکش در ابتدای ان قرار گیرد .

اندازه گیری قطر : برا ی اندازه گیری قطر الت تناسلی باید الت حتما در حالت نعوظ باشد و از یک متر خیاطی که نرم است و قابل انعطاف و دایره شدن است استفاده شود . ابتدا الت را به حالت نعوظ در بیاورید و دور ان را متر کنید تا به اندازه طبیعی و واقعی الت برسید .

سایز طبیعی الت تناسلی چقدر است ؟

در یک مطالعه در دانشگاه میسوری امریکا بر روی 150 نفر مطالعه انجام شد . متوسط سایز طبیعی الت در این 150 نفر در حالت نعوظ 14.25 سانتی متر بود و 18 نفر از انها سایز التشان کمتر از 11.70 سانتی متر و 18 نفر هم بالای 15.80 سانتی متر بود .

در این مطالعات قطر الت هم در حالت نعوظ ( کمترین قطر 8.75 سانتی متر ) تا ( بیشترین قطر الت تناسلی 14.75 سانتی متر ) با میانگین قطر 11.70 سانتی متر بود .

طول آلت بر اساس نژاد و ژنتیک افراد متفاوت است همانظور که دیگر ویژگی های هر شخص با دیگران حتی با خویشاوندان خود ( مثل پدر برادر و … ) متفاوت است لذا مقایسه خود با هر فرد دیگری در رابطه با سایز آلت نیز صحیح نمی باشد

به عنوان نتیجه نهایی بیشتر زنان توجه چندانی به سایز آلت تناسلی مردان ندارند و این موضوع در تحقیقات متعدد به اثبات رسیده است.

به گفته این پژوهش گران، در رابطه جنسی برای زنان ، رمانتیک بودن ، نرم خویی و ملایمت و توجه به خواسته‌ها و نیازهای آنان ، بسیار بیشتر از اندازه آلت تناسلی اهمیت دارد . در نتیجه تحقیقات به دست آمده ، بیش از ۸۵ درصد زنان از اندازه آلت تناسلی شریک جنسی خود رضایت دارند.

توجه کنید :: با این پکیج اموزشی حتی اگر انداره الت تناسلی شما 18 سانتی متر باشد میتواند افزایش حجم تا 6 سانت و افزایش طول حداقل 3 سانتی را تجربه کنید

خرید دوره افزایش سایز الت تناسلی

ایا افزایش سایز الت تناسلی مردانه امکان پذیر است

افرادی که به دلیل چاقی یا وجود آلت پرده دار آلت شان نهفته شده و کوچک به نظر می رسد می توان با جراحی بخش های نهفته آلت را از بافت های اطراف بیرون کشید و بدین ترتیب به ایجاد نمایی طبیعی و زیبا به آلت و برگرداندن عزت نفس به فرد کمک کرد

معرفی 30 دوره خارق العاده اموزش مارکتینک , بازاریابی , فروش مدرن و مدیریت
بیشتر بخوانید

یا با انجام تمرین ورزشی در باشگاه های بدنسازی یا در خانه بافت های چربی شکم را از بین ببرند و شکم خود را تخت کنند تا قسمت های نهفته الت که با چربی پوشیده شدند نمایان شوند .

همچنین با تقویت بافت های الت تناسلی و تمرین دادن عضلات و رگ های الت تناسلی که همه در این دوره اموزش داده خواهند شد بر روی قسمت اصلی و نمایان الت تناسلی کار کرد و افزایش حجم و افزایش سایز الت تناسلی را از طریق این روش ها تجربه کرد

پس پاسخ به این سوال که ایا افزایش سایز الت تناسلی مردانه امکان پذیر است پاسخ “ بله ” است .

 

خرید دوره افزایش سایز الت تناسلی

اموزش افزایش سایز الت تناسلی در 21 روز

تکنیک ها و روش های افزایش سایز الت تناسلی مرسوم

در این بخش به روشهای مرسوم افزایش سایز و حجم الت تناسلی می پردازیم که افراد زیادی از این روشها استفاده کرده و کم و بیش افراد محدودی به نتایج کمی از این تکنیک ها و روشها دست پیدا کرده اند .

جراحی الت تناسلی

نیاز به جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی در موارد اندکی اتفاق می افتد . این جراحی‌ها معمولاً برای مردانی انجام می‌شود که آلت تناسلی آن‌ها به دلیل نقص‌های مادرزادی و یا آسیب های وارده دارای عملکرد مناسب و طبیعی خود نیست .

پزشکان زیبایی همگی از انجام این عمل حساس و پر هزینه سرباز میزنند چون احتمال موفقیت کم و نقص عضو را به همراه دارد در این عمل رباط معلق را جدا کرده که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل میکند و باعث حرکت پوست شکمی روی تنه‌ی آلت می‌شود  حتی اگر عمل موفقیت امیز باشد به احتمال زیاد دیگر حسی نخواهید داشت و نعوظ کافی بالایی ندارید .

افزایش سایز الت تناسلی با تزریق ژل

تزریق ژل روشی سریع برای بزرگ کردن آلت تناسلی است که نیازی به جراحی ندارد . این عمل بدون درد نتایجی را به دست می‌دهد که برگشت‌ پذیر بوده و همانند تزریق ژل به گونه و پیشانی و سایر اندام های بدن است که با بی حس کردن اندام درد زیادی ندارد .

افزایش سایز الت تناسلی با تزریق ژل هزینه بالایی دارد که بستگی به نوع ژل و میزان ژل و سختی عمل دارد همچنین عوارض تزریق ژل شامل بدشکلی آلت به دلیل تزریق غیریکنواخت ژل , خونریزی، کبودی و درد در ناحیه تزریق ,حساسیت , قرمزی و خارش آلت , کاهش نعوظ و …. میباشد

درمان هورمونی

در مواردی که بیماری توسط کمبود هورمون تستوسترون ایجادشده باشد، تستوسترون درمانی برای درمان می‌تواند بسیار مؤثر باشد. سایر کمبودهای هورمونی در نوزاد نیز می‌تواند مؤثر باشد که همگی باید بررسی گردند ازجمله: کمبود هورمون رشد، کم‌کاری تیروئید، کم‌کاری غدد فوق کلیوی .

در نوزادان و کودکان برای افزایش اندازه آلت تناسلی می‌توان از تزریق هورمون تستوسترون (در قالب تزریق عضلانی ماهانه به مدت سه ماه) استفاده نمود

در هنگام بزرگ سالی اثر چندانی برافزایش اندازه آلت تناسلی نخواهد داشت

داروی افزایش حجم الت تناسلی

شرکت های وجود دارند که محصولات زیادی برای افزایش اندازه آلت تناسلی در قالب قرص و مکمل و دارو برای فروش قرار می دهند . بیشتر قرص ها و داروهای افزایش سایز الت تناسلی سطح اکسید نیتریک مانند ال- سیترولین و یا ال- آرژنین را افزایش می‌دهد که می‌تواند خون رسانی به آلت را بهبود بخشد.

دوره طلایی جامع کسب درآمد از بیت کوین ⚡ و سایر ارز های دیجیتال
بیشتر بخوانید

این دارو ها ممکن است نعوظ را بهبود بخشد و آن را طولانیتر و طول الت را ضخیم تر کند ، اما در واقع اندازه آلت تناسلی افزایش نمی‌یابد . معروفترین این قرص ها که بیشتر برای مقاصد ورزشی و بدنسازی مصرف میشود قرص ارژنین میباشد .

قرص افزایش حجم الت تناسلی حاوی ویتامین‌ها ، املاح ، گیاهان دارویی و هورمون‌ها هستند و شرکت‌های سازنده ادعا می‌کنند که نقش بسیار مهمی در کلفت حجیم و قطور کردن اندازه‌ی آلت دارند‌ اما تا به الان اثربخشی هیچ یک از این قرص ها ثابت نشده .

پمپ‌های وکیوم یا خلا

این پمپ ها بر روی الت تناسلی قرار میگیرند . پمپ آلت یک استوانه پر از هوا است که با ایجاد خلاء باعث می‌شود که آلت برای مدتی بزرگ شود و متورم شود در واقع با افزایش جریان خون در مدت زمان کوتاهی باعث تورم و بزرگی الت میشود.

این روش افزابیش جریان خون در الت خطرناک است چون در زمانی کوتاه جریان خونی بالا وارد الت میشود که ممکن است باعث پارگی مویرگ ها و بوجود امدن عفونت و بیماری شود .

روش جلکینگ

این روش استفاده از تمرینات برای افزایش حجم و محیط الت تناسلی است که از دست استفاده میشود و با حرکات تکراری و مداوم بر افزایش سایز الت تناسلی تاثیر میگذارد .

در اموزش تصویری روش جلکینگ این روش با ماساژ الت تناسلی فشار بر روی الت ایجاد شده و باعث افزایش جریان خون در الت میشود .

با روش اموزش تصویری روش جلکینگ هم طول و هم قطر آلت تناسلی شما افزایش می‌یابد اما بسیاری ادعا می کنند که از روش جلکینگ استفاده کرده ولی طول و قطر آلت انها افزایش نیافته است .

 

ماساژ و گرم کردن , با گیره نگه داشتن , اکستندر , استفاده از حوله گرم و …. راه های دیگر افزایش سایز افزایش حجم افزایش طول الت تناسلی مردانه هساند .

 

اما پکیج اموزشی ما

در پکیج اموزشی ما راه های نوین و جدید ترین روشها و تکنیک های افزایش سایز الت تناسلی که متشکل از 6 روش ویژه هستند اموزش داده خواهد شد . در این دوره شما به صورت تضمینی و بدون بازگشت و بدون کوچکترین عوارضی به سایز دلخواه خود میرسد و مهم نیست که الان سایز الت شما چقدر است در هر سایزی که باشد حداقل افزایش سایز 3 سانت است .

علاوه بر اینها در این پکیج اموزش تصویری روش جلکینگ , اموزش تصویری روش پنیمور , روش پیترتاک pdf , پیترتاک و روشهای دکتر هندریکس نیز برای افزایش سایز آلت تناسلی اموزش داده میشوند

این یک فرصت طلایی است که در مدت 3 هفته شما را سایز الت دلخواه خود میرساند پس منتظر چی هستید همین الان استفاده از این روش را شروع کنید و با عزت نفس بالا به استقبال شریک جنسی خود بروید و موفقیت زندگی زناشویی خود را تضمین کنید .

 

خرید دوره افزایش سایز الت تناسلی

.


.

.

مطالب زیر را حتما بخوانید

5 1 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات